Цікаве

Осіннє рівнодення 2020: головні обряди та ритуали

Осіннє рівнодення 2020 року відбудеться сьогодні, 22 вересня, о 14-й годині 31-й хвилиніза київським часом. З давніх-давен такі рідкісні і особливі дні в році наділялися магічними властивостями. Яких цікавих традицій та ритуалів дотримувалися в народі і як потрібно поводитися на День осіннього рівнодення, щоб привернути удачу, розповідає 1News.

Осіннє рівнодення: ритуали дня

До дня осіннього рівнодення було приурочене велике церковне свято – Різдво Пресвятої Богородиці, яке відзначалося 21 вересня. У східних християн до цього часу саме закінчувалися польові роботи, збір врожаю фруктів і овочів, перенесення бджолиних вуликів на зимівлю. Люди відзначали свято врожаю, на яке дякували Богородиці за щедрість, а природі за родючість.

У селах влаштовувалися свята і застілля, куди запрошували родичів, сусідів і друзів. Також в цей період закінчувалися гуляння на вулиці і починалися вечорниці у будинках.

Осіннє рівнодення – також особливий магічний день, коли було прийнято здійснювати ритуали і обряди, що залучають благополуччя, здоров’я, любов, щасливе сімейне життя.

  • На День осіннього рівнодення важливо подякувати вищим силам за все добро і позитив, які у вас були нинішнього року, за те, чого ви досягли і придбали, а також помолитися, щоб неприємності і біди обходили стороною вас і ваших близьких.
  • Щоб бути молодою і красивою, дівчата до сходу сонця на День осіннього рівнодення вмивалися джерельною водою.
  • Також цей ритуал допомагав незаміжнім дівчатам зустріти судженого і незабаром вийти заміж.
  • Цього дня батьки обливали своїх дітей прямо на порозі будинку, щоб ті були здоровими і не хворіли.
  • Особливий ритуал стосувався вогню – в будинках гасили старий вогонь, а на його місці запалювали новий, як символ початку нового
  • Також цього дня спалювали старі речі, примовляючи, щоб разом із ними згоріли всі неприємності і горе попереднього року.
  • А ось щоб залучити в будинок матеріальне благополуччя, наші предки тричі перераховували всю готівку, після чого дякували Господу за наявні заощадження і просили допомоги в подальшому. Також можна написати необхідну вам для конкретних потреб суму на папері і розписати плановані витрати.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close