Цікаве

Орангутанг намагався витягнути чоловіка з річки зі зміями

Геолог і фотограф-любитель Аніл Прабхакар розповів про зворушливий випадок, як орангутанг рятує людині життя. Він показав кадр, на якому мавпа на індонезійському острові Борнео простягає руку, щоб витягти людину з річки зі зміями. Про це Прабхакар написав на своїй сторінці в Instagram, передає 1News.

Аніл перебував в туристичному поході з друзями в заповідному лісі, яким управляє Фонд виживання орангутанів Борнео. Він побачив, як службовець заповідника, який очищає воду від змій, потрапив в оточення рептилій. У цей момент біля води появився великий орангутан. Він негайно протягнув лапу чоловікові, якому було важко рухатися в каламутній воді.

Працівник, знаючи правила виживання в дикій природі, поспішив відійти подалі. Пізніше пояснив, чому так вчинив. “Це дика тварина, з якою ми не знайомі”, – зазначив він.

Фонд виживання орангутанів Калімантан – індонезійська некомерційна організація, яка заснована 1991 року. Зараз під наглядом чотирьохсот співробітників НКО перебуває близько 650 особин.

Джерело: Прабхакар написав на своїй сторінці в Instagram

Останні новини

Back to top button