Цікаве

Олег Сенцов розлучився зі своєю коханою

За його словами, зараз у стосунках із мамою своєї доньки він не перебуває, а новина про народження дитини з’явилася після їх завершення

Колишній політв’язень, український кінорежисер Олег Сенцов уперше прокоментував свої стосунки з матір’ю своєї новонародженої доньки.

Про це інформує 1NEWS.

Він наголосив, що не любить говорити про особисте життя, однак повинен пояснити деякі речі, щоб уникнути непорозумінь у майбутньому.

За його словами, зараз у стосунках із мамою дочки Емми він не перебуває, а новина про народження дитини з’явилася після їх завершення.

«Я не полюбляю говорити про моє особисте життя, тому що це моє особисте життя, але деякі факти потребують роз’яснень, щоб не відбувалось непорозумінь. В минулому році в мене народилась донька Емма. З її мамою в мене були невдалі і тому нетривалі стосунки. Звістка про появу майбутньої дитини з’явилась, коли вони вже закінчились. Але діти ні в чому не винні, їх треба любити завжди, навіть якщо батьки не живуть разом», — написав кінорежисер у Facebook.

У лютому 2021 року Олег Сенцов повідомив про народження третьої дитини — доньки Емми. Після звільнення з російського полону він вважав за краще не афішувати своє особисте життя.

Пізніше ЗМІ повідомили, що, за словами знайомих режисера, мамою дівчинки є журналістка і активістка Юлія Бабич.

Опубліковане на її Facebook-сторінці фото засвідчує, що вона народила дитину в грудні 2020 року.

Останні новини

Back to top button