Цікаве

Оксана Марченко розповіла про те, як тварини допомагають людям стати більш людяними

Оксана Марченко, популярна українська телеведуча і журналістка, дружина глави партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, розповіла людям, як стати більш людяним. Про це йшла мова в «Інстаграм» знаменитості, пише Replyua.net.

При цьому, Марченко оприлюднила відео, в якому показала свою собаку Касю. Оксана раніше прихистила тварину, яка осліпла і не могла ходити.

«У кожного з нас є дуже просте завдання в житті – стати Людиною. І один з тестів на людяність безпосередньо залежить від того, як ми ставимося до тварин, до тих істот, над якими ми поставлені панувати. Святитель Іоанн Кронштадтський говорив, що для тварин людина – Бог», – писала телеведуча.

«З вас точно потрібно брати приклад!», «Оксана, ви найкраща і найдобріша людина в цьому світі», «Спасибі за те, що ви на власному прикладі показуєте, як треба бути Людиною», «Ви така добра і щира людина», «Потрібно всім брати з Вас приклад», «Ви маєте рацію, Оксаночка! Ми для тварин – справжня підтримка і опора»,«Я дуже радий, що Кася оточена любов’ю і турботою. Їй дуже сильно пощастило опинитися у вас в будинку, а ви Оксаночка, людина великого серця», – писали люди в коментарях.

Нагадаємо, раніше Марченко оприлюднила в мережі новий пост, в якому заговорила про доброту людських сердець. Примітно, що дружина глави партії ОПЗЖ підкріпила свою публікацію кадрами, на яких показувалася життя в Радянському Союзі.

Останні новини

Back to top button