Цікаве

Нудьга: що це таке та чим вона небезпечна

Нудьга провокує ожиріння, а ще небезпечна депресіями та виразками. А побороти її допоможуть звичайні підручні речі, які доступні кожній людині. Які саме – розповідає 1News.

Що таке нудьга і звідки вона береться

Нудьга – емоція, яку людина переживає чи не щодня. Але іноді вона не відступає. Психологи стверджують, що такий синдром з’являється через втрату сенсів життя і купи вільного часу.

Нудьга – перший сигнал того, що в житті стався певний застій і організм натякає, що треба щось змінити, перезавантажитися і додати драйву.

Коли у нас немає ідеї, як жити, про що мріяти, які хобі завести, що робити – ми починаємо нудитися. Це такий собі сигнал нашого мозку і організму для того, щоб ми зупинилися, зупинили свої дії і йшли далі в змінах до розвитку.

У чому небезпека

Нудьга небезпечна тим, що провокує не тільки депресію, а й ожиріння. Нудьгуючи, люди почасти налягають на їжу, щоб якось себе розважити і розвеселити. Однак це пастка. Їжа проблеми нудьги не вирішує, а тільки викликає звичку заїдати власні переживання.

Як боротися з нудьгою

Щоб не страждати від зайвої тяги до холодильника, є інші, не менш приємні способи подолати нудьгу. Наприклад, турботою про інших людей або тварин.

Це може бути: волонтерство, турбота про тварин, турбота про знедолених дітей або зробити для когось те, що ви хотіли б для себе зараз. Це може дати сили і енергію для того, щоб вибратися з цього стану.

Чим нудьга небезпечна для людини

Загалом, приємні тактильні відчуття теж допоможуть відігнати нудьгу. Для цього слід частіше гладити кота або собаку. А якщо тварин поблизу немає – купіть пухнастий светр. Він стане не тільки прекрасним аналогом вовни тварин, а й зігріє вас в холодну пору. А ще нудьгу можна побороти бігом.

“Оздоровча пробіжка. Вона може бути і вранці, і ввечері, а після пробіжки ви будете в тонусі, у вас з’явиться гарний настрій. Можна почати писати розповідь про те, що вас надихає, можна почати писати книгу або написати пісню коханому або близькій людині”, – радить веселун Олександр Бовшик.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close