Цікаве

Новий рік 2021 на морі: скільки коштуватиме та куди можна полетіти

До нового року залишилося зовсім небагато, але на цей раз він буде кардинально відрізнятися від попередніх, оскільки пройде в умовах карантину та пандемії. Однак українці все одно не збираються сидіти вдома. Куди планують летіти, які напрямки найпопулярніші і у скільки обійдеться такий відпочинок – розповідає 1News.

Найдешевший відпочинок в Єгипті

Пальму першості серед усіх туристичних напрямків впевнено утримує Єгипет. Секрет успіху – у вартості путівки. Це найдешевша новорічна пропозиція – від 10 тисяч гривень за двох на тиждень.

  • 3 зірки – 10 000 грн за 2 людини на 7 днів.
  • 4 зірки – 12 000 грн за 2 людини на 7 днів
  • 5 зірок – 15000 грн за 2 людини на 7 днів

“Хто їде виключно за морем, за безкоштовним алкоголем, за пляжним відпочинком, тоді Єгипет. Це бюджетний варіант, це все включено, це супер море”, – коментує директор мережі турагентств Олег Кулик.

Однак, щоб потрапити до Єгипту, українці повинні здати ПЛР тест на коронавірус. А це ще плюс 2000 гривень.

Його можна зробити як в Україні – за 72 години до дати прильоту в Єгипт, так і по прильоту – в Єгипті.

Популярна Туреччина

Не менш популярна серед мандрівників Туреччина. Однак в новорічні свята там буде прохолодніше. Зате ніяких тестів Туреччина не вимагає.

  • 3 зірки – 15 000 грн за 2 людини на 7 днів
  • 4 зірки – 18 000 грн за 2 людини на 7 днів
  • 5 зірок – 21000 грн за 2 людини на 7 днів
Відпочинок в Туреччині взимку-2020

“Для пляжної Туреччини зараз вже досить прохолодно, проте дуже велика кількість людей летять на анаталійске узбережжя. Є багато готелів хорошого рівня, де можна чудово відпочити. В першу чергу це СПА і просто відпочинок”, – каже Олег Кулик.

Трійку улюбленців серед українців замикають ОАЕ

В Об’єднаних Арабських Еміратах місцеві курорти дорожчі. Ще й ПЛР-тест необходімо здавати, а це плюс 2000 гривень за двох.

  • 3 зірки – 20 000 грн за 2 людини на 7 днів
  • 4 зірки – 30 000 грн за 2 людини на 7 днів
  • 5 зірок – 40000 грн за 2 людини на 7 днів

 

Шарджа: готелі на першій лінії

За словами експерта, хто хоче відпочити з якоюсь екскурсійною програмою, з’їздити на шопінг, побувати в якихось шикарних готелях, то Емірати підходять для цих цілей ідеально.

Дорога Домінікана і Мальдіви

Мальдіви

Також для українців відкрита Домінікана. Тестів там не просять, але путівка все одно буде значно дорожча. Від п’ятдесяти тисяч гривень за тиждень на двох. А поїхати на Мальдіви коштує близько ста тисяч гривень за двох.

Джерело: Сьогодні

Back to top button