Цікаве

Новий прем’єр-міністр Росії виявився автором музики до пісень Григорія Лепса

Також Михайло Мішустін любить складати частівки і сатиричні куплети

Новий прем’єр Росії Михайло Мішустін — автор музики декількох пісень популярного виконавця Григорія Лепса.

Про це повідомляє 1NEWS.

У реєстрі Російського авторського товариства (РАТ) зазначено, що Михайло Володимирович Мішустін — автор музики для пісень “Зола” і “Настоящая женщина”, які виконує Лепс. Пісня “Настоящая женщина” вийшла на альбомі Лепса “Пенсне” в 2011 році, “Зола” — на альбомі “Апгрейд” в 2016 році.

Голова правління Ощадбанку Герман Греф, вітаючи в 2012 році через газету “Коммерсант” Мишустина з 46-річчям, відзначав музичні таланти керівника ФНС: “І зовсім мало людей знає, що ви ще й композитор, який пише прекрасну музику, і що деякі написані вами пісні стали справжніми хітами”. Мішустін грає на роялі, зазначено в його офіційній біографії.

Представник Лепса Володимир Урюпін заявив , що автор музики “Золи” і “Настоящей женщины” — не сам керівник ФНС, а його однофамілець.

Олександр Вулих, автор віршів для пісні “Зола”, підтвердив, що музику до неї дійсно написав глава ФНС Михайло Мішустін.

Також Мішустін любить складати частівки і сатиричні куплети. Він постійно пише частівки і епіграми на різні теми і ділиться ними з друзями. Після того як Мішустін очолив ФНС, для співробітників стали часто проводити концерти з найвідомішими виконавцями. Самі співробітники з ініціативи Мишустина стали проводити “капустники” (сатиричні гуляння для своїх — ред.), де переспівують шлягери і виконують частівки.

Джерело: УНН
Back to top button