Цікаве

Новообраний член НАЗК володіє нерухомістю в Криму і Донецьку

Дружина чиновника також задекларувала кілька квартир, будинок і офіс.

Новообраний член Національного агентства щодо запобігання корупції (НАЗК) Станіслав Патюк, задекларував квартиру в анексованому Криму і ділянку в окупованому Донецьку. Про це розповідає 1News з посиланням на Українські новини.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зарплата Патюк в компанії “ЮК витка” склала 24,9 тис. гривень, а в адвокатському об’єднанні “Патюк і партнери” – 5,6 тис. гривень.

У власності Патюк знаходяться квартира площею 50 кв. м в селищі Данилівка (Ялта, анексований Росією Крим), земельну ділянку площею 600 кв. м у тимчасово окупованому Донецьку і квартира площею 94 кв. м в Київській області.

Також він безкоштовно користується автомобілем Infiniti FX37 2012 випуску і володіє 50% акцій компанії “ЮКГ “Тендервін”.

Дружина Патюк задекларувала 87 тис. гривень доходів, зокрема 35 тис. гривень зарплати в Донецькому національному університеті ім. Стуса (зараз знаходиться в Вінниці), а також 500 тис. гривень готівки.

В її власності знаходяться квартира (94 кв. м) в Київській області, житловий будинок (35,5 кв. м) і земельну ділянку (1 398 кв. м) в Лиманському районі Донецької області.

Також вона володіє офісом (54 кв. м), квартирою (48,4 кв. м) і підвальним приміщенням (77,8 кв. м) в Донецьку.

Крім того, дружина Патюк володіє автомобілем BMW X3 2014 року випуску і 3 компаніями.

Як відомо, конкурсна комісія з відбору кандидатів на посаду членів НАЗК обрала голову районної державної адміністрації Олександра Мангула і помічника адвоката Станіслава Патюк членами агентства.

Back to top button