Цікаве

Нові можливості з новим iPhone 12*

Зовсім недавно компанія Епл презентувала своїм шанувальникам чергову новинку – новий iPhone 12. Вихід у світ цієї моделі мав відбутись дещо раніше, та через пандемію презентацію довелось відкласти на кілька місяців. Але ніщо не завадило дочекатися такої події усім, хто вже багато років віддає перевагу цим гаджетам. Що ж нового нам обіцяє iPhone 12? Про це поговоримо сьогодні у статті.

Зовнішній вигляд та корпус

Раніше в продажі можна було побачити смартфони білого, чорного, світло-зеленого та червоного кольорів. Новинка iPhone 12 поповнила кольорову лінійку новим актуальним відтінком. Тепер можна буде придбати смартфон у темно-синьому кольорі.

Нова модель смартфону дещо зміниться на вигляд. Його краї стануть дещо гострішими. Рамка пристрою нового iPhone буде не алюмінієвою, як було в попередніх моделях. Зараз вона сталева. Змінилося й покриття екрану. Нова технологія покриття екрану зробить гаджет більш стійким до різних пошкоджень.

Процесор та дисплей

Новинка обіцяє працювати з неймовірною швидкістю. Такий ефект було досягнуто завдяки швидкому та потужному процесору, який здатний виконувати більше трильйона операцій за секунду. Висока енергоефективність процесора дозволить працювати довгий час без додаткової зарядки.

Дисплей нового iPhone 12 відрізняється чіткою передачею та яскравістю кольорів. Завдяки підвищеній щільності пікселів зображення на екрані набуває максимальної реалістичності.

Камера

Новий смартфон має три камери, які дозволяють робити чіткі якісні знімки навіть при поганому освітленні. А завдяки нічному режиму, який включається за потреби, можна знімати нічні контрастні фото високої якості навіть у нічний час.

Полюбляєте портретну зйомку? Тоді новий iPhone 12 зможе вразити вас своїм якісним портретним режимом. Функція розмиття фону і режим з шести варіантами освітлення дозволить робити прекрасні портретні знімки які ні чим не гірші ніж професійні студійні фото.

Для любителів селфі теж є гарна новина. Фронтальна камера гаджету оснащена функцією підтримки нічного режиму. Це дає змогу робити чудові знімки навіть при поганому освітленні.

Швидкість передачі даних

Новий iPhone 12 обіцяє нам швидкий безпровідний зв’язок, що дозволить переглядати різноманітні відео у високій якості, а також завантажувати музику та фільми з високою швидкістю.

*на правах реклами

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button