Цікаве

Nokia випустила в Україні дешеві мобільники з зарядом на місяць

Компанія HMD Global, яка володіє фінським легендарним брендом Nokia , Оголосила про випуск дешевих кнопкових телефонів, які здатні тримати заряд протягом декількох тижнів. У новому модельному ряді представлені всього два кнопкових апарати: Nokia 125 і покращений Nokia 125, розповідає 1News.

Незважаючи на популярність смартфонів, класичні кнопкові телефони все ще затребувані, як надійні “звонилки”, здатні працювати тижнями без підзарядки. Телефони оснащені великими кнопками, за допомогою яких зручно набирати повідомлення.

У моделі Nokia 125 інтегрована пам’ять на зберігання 2000 контактів і 500 SMS. У ній навіть вбудована класична гра “Змійка”. Телефон Nokia 150 можна використовувати як MP3-плеєр – пристрій підтримує карти пам’яті ємністю до 32 ГБ. Є навіть VGA-камера зі спалахом і підтримка Bluetooth для підключення гарнітур і обміну інформацією з іншими телефонами.

Nokia 125

Ну і найголовніше, виробник особливу увагу приділив автономності. У телефоні Nokia 125 вбудований акумулятор на 1020 мАг, якого вистачить на 19,4 годин телефонних розмов або 23,4 дня в режимі очікування. З огляду на те, що йому не потрібно постійно оновлювати додатки, в фоновому режимі телефон майже не витрачає заряд.

Ціна Nokia 125 стартує з 999 гривень, а старшої моделі – з 1190 гривень.

Джерело: Nokia

Back to top button