Цікаве

Названо продукти, які виводять із організму токсини

Токсини, які накопичуються в людському організмі в результаті шкідливого впливу навколишнього середовища, можна вивести, якщо використовувати спеціальні продукти харчування. Перелік таких продуктів сформували фахівці зі здорового харчування, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Доступним продуктом з потужним антитоксичним впливом є буряк, в якому міститься антиоксидант під назвою бетаїн. Ця речовина прискорює відновлення клітин печінки, яка відповідає за виведення токсинів з організму. Вживати буряк можна сирим і вареним, а також у вигляді соку.

Інший дуже корисний для печінки продукт – імбир. У його складі присутні мікроелементи і біологічно активні речовини, які допомагають печінці виводити токсини, а також сприяють нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, і, зокрема, пригнічують газоутворення.

Хлорофіл, корисний для виведення токсинів з організму, міститься в капусті і зелені. Влітку потрібно обов’язково вживати зелень – бажано, вирощену на городі (в цьому випадку в ній більше корисних речовин).

Ще один корисний і дуже простий засіб від токсинів – вода з соком лимона. Пийте такий напій в літню спеку, щоб підтримувати свій організм в тонусі, а також стимулювати роботу біологічних систем, відповідальних за виведення токсинів.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close