Цікаве

Названо продукти, які поліпшують роботу головного мозку

Італійські і японські вчені назвали три суперпродукти, які значно поліпшують роботу головного мозку, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Першим називають какао, так як його плоди ефективно захищають клітини мозку від запальних процесів, поряд з цим поліпшується циркуляція крові. Даний компонент відповідає за підтримання когнітивних функцій і покращує пам’ять.

Далі йде виноград, так як в ньому міститься ресвератрол. Названа речовина пригнічує вільні радикали, які є нестабільними молекулами і провокують процес окислення в мозку, що в результаті приводить до ослаблення когнітивних функцій. Запобігає утворенню тромбів і зменшується рівень шкідливого холестерину.

Третім суперпродуктом називають зелений чай. Люди середнього і старшого віку, які щодня вживають напій з нього, мають краще організовані частини мозку в порівнянні з тими, хто його уникає.

Позитивний вплив зеленого чаю на сегменти мозку проявляється також в активізації когнітивних функцій і поліпшення їх якості. У названому напої міститься з’єднання епігаллокатехін-3-галлат, стабілізуючий роботу головного мозку.

 

 

 

 

 

 

Back to top button