Цікаве

Названо продукти, які покращують психічне здоров’я дітей

Дослідження підтвердило, що повноцінні здорові сніданки та обіди впливають на самопочуття, пише 1NEWS з посиланням на novyny.live.

Діти, які вживають більше фруктів та овочів, мають краще психічне здоров’я, ніж їх однолітки, котрі харчуються нездоровою їжею. Такі результати показало нове дослідження проведене в Англії UEA Health and Social Care Partners.

Фрукти та овочі мають благотворний вплив на дитячу психіку

Нове дослідження, проведене в Англії, стало першим, де вивчався взаємозв’язок між вживанням фруктів та овочів, вибору сніданків і психологічним благополуччям школярів.

У дослідженні взяли участь майже 9000 учнів у 50 школах Великобританії. Результати показали, що діти, які дотримуються більш здорової дієти, багатої фруктами і овочами, мають краще психологічне благополуччя, ніж їх однолітки, які харчуються шкідливою їжею. Школярі, які споживали п’ять або більше порцій фруктів і овочів на день, демонстрували найвищі показники психічного здоров’я.

Доктор Річард Хейхо з Медичної школи Воргейту розповів, що якість сніданків і обідів, які їдять учні як початкової, так і середньої школи, в значній мірі пов’язані із самопочуттям дітей. Школярі, які мали традиційний сніданок, відчували себе краще, ніж ті, хто тільки перекушував. Також дослідник додав, що в дітей середньої школи, які пили енергетичні напої на сніданок, були особливо низькі показники психологічного благополуччя, навіть нижче, ніж у дітей, які взагалі не снідали.

 

 

 

Back to top button