Цікаве

Названо номінантів на ганебну кінопремію “Золота малина”

Лауреати в кожній з категорій отримують пластикову статуетку у вигляді малини, пофарбованої в золотий колір

Організатори премії “Золота малина” (Razzie Award), яку традиційно присуджують “найгіршим фільмам і акторам року”, оголосила список претендентів на цьогорічну нагороду.

Про це повідомляє 1NEWS.

Переможця премії щороку визначають члени так званого Фонду “Золота малина” – це близько тисячі людей з США та інших країн. Лауреати в кожній з категорій отримують пластикову статуетку у вигляді малини, пофарбованої в золотий колір.

В різні роки премію присуджували, зокрема, фільмам “50 відтінків сірого”, “Сутінки” та “Трансформери”.

Цього року на перемогу в номінації “Найгірший фільм” претендує, зокрема, кіноадаптація відомого мюзиклу “Коти”.

У стрічці знялося чимало зірок – від Джуді Денч та Ідріса Ельби до Тейлор Свіфт та Дженніфер Хадсон. Але й це не врятувало “Котів” від того, що їх нерідко називають одним з найбільших кінопровалів останніх років.

Приміром, на відомому агрегаторі рецензій кінокритиків Rotten Tomatoes “Коти” мають рейтинг всього 20%.

“Жодна кількість зірок і знаменитостей не врятує від провалу цю жахливу адаптацію Ллойда Веббера, зняну Томом Хупером”, – писало видання Guardian.

Окрім “Котів”, у список номінантів в категорії “Найгірший фільм” також потрапили стрічки “Фанат”, “Привиди Шерон Тейт”, “Медея на похороні” і “Рембо: Остання кров”.

Минулого року “Золоту малину” отримала комедійна стрічка “Голмс та Ватсон” з Віллом Фереллом і Джоном Рейлі в головних ролях.

У 2018-му це звання дісталося аніймаційному фільму “Емоджі муві”.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button