Цікаве

Названо найкращі країни для самотніх мандрівниць

Під час складання рейтингу фахівці враховували чинники, які жінки називають найбільш важливими для їхніх подорожей, зокрема безпеку, права жінок, культуру, ландшафти, пригоди й "інстаграмельність"

Японія, Франція та Іспанія стали найкращими напрямками для жінок, які вважають за краще подорожувати наодинці.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час складання рейтингу фахівці враховували чинники, які жінки називають найбільш важливими для їхніх подорожей, зокрема безпеку, права жінок, культуру, ландшафти, пригоди й “інстаграмельність”.

Японія опинилася першою завдяки безлічі природних пам’яток і неймовірно низькому рівню злочинності. Франція піднялася так високо багато в чому завдяки тому, що в цій країні чудова ситуація з правами жінок.

Одним із сюрпризів стала Індонезія, яка посіла п’яту сходинку завдяки краєвидам, які мають чудовий вигляд на фотографіях, і популярності в Instagram.

Топ-20 країн для соло-мандрівниць має такий вигляд:

1. Японія

2. Франція

3. Іспанія

4. США

5. Індонезія

6. Італія

7. Австралія

8. Канада

9. Португалія

10. Філіппіни

11. Швейцарія

12. Німеччина

13. Таїланд

14. Нова Зеландія

15. Мексика

16. Норвегія

17. Ірландія

18. Фінляндія

19. Китай

20. Південна Корея

Жіночі соло-подорожі зараз на піку популярності. За статистикою, жінки становлять 67% від загальної кількості індивідуальних мандрівників. Запит “solo female travel” за минулий рік у Google вбивали 100 мільйонів разів. Pinterest зафіксував 350%-е зростання кількості жінок-користувачів, які розміщують піни на тему соло-подорожей, з 2014 року до нині.

Джерело: Укрінформ

Back to top button