Цікаве

Названо найефективнішого гендиректора у світі

Рейтинг другий рік поспіль очолив 53-річний глава іспанського гіганта швидкої моди Inditex Пабло Ісла

Журнал Harvard Business Review склав рейтинг 100 найбільш ефективних гендиректорів світу. Його другий рік поспіль очолив 53-річний глава іспанського гіганта швидкої моди Inditex Пабло Ісла.

Про це повідомляє 1NEWS.

У торішньому рейтингу він також був на першому місці. Перед цим два роки поспіль Ісла був лише третім у списку рейтингу. Топ-менеджер очолює компанію 13 років, а з 2011 року суміщає цю посаду з посадою голови ради директорів Inditex.

Другим у рейтингу став керівник американської компанії Nvidia Жень-Сунь Хуан. У торішньому рейтингу він займав третю сходинку. Трійку замикає гендиректор і основний акціонер французького виробника предметів розкоші LVMH Бернар Арно.

У п’ятірку кращих за версією журналу також увійшли Франсуа-Анрі Піно (компанія Kering, володіє брендами Gucci, Yves Saint Laurent, Brioni і тд.) і Елмар Дегенхарт (виробник шин Continental).

Наступними йдуть Марк Беніофф (американський розробник додатків Salesforce.com), Жак Ашенбруа (виробник автозапчастин Valeo), Йохан Тийс (банківська група KBC), Хисуши Иецугу (японський розробник для медичних лабораторій Sysmex), Мартен Буінг (французька промислова група Bouygues).

Відзначається, що в цьому році відразу 70 з 100 фігурантів торішнього рейтингу зуміли зберегти свої позиції і не вилетіти. При тому, що рейтинг оновлюється кожен рік приблизно на 25-30%.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close