Цікаве

Названо найпопулярніші в українців вітчизняні курорти

Найбільша кількість українців, які обирають літній відпочинок в Україні, цікавляться курортним містом Бердянськ, розташованим на Азовському узбережжі в Запорізькій області, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це свідчать дані про кількість пошукових запитів українських користувачів мережі Internet, які оприлюднила компанія “Google Україна”.

“Літо в розпалі, і все більше людей цікавиться питанням, куди поїхати в літню відпустку, і все частіше шукають інформацію про відпочинок в Google. Ми проаналізували пошукові запити українських користувачів зі словами “отдых в …/відпочинок в …” за останні 3 місяці і з’ясували, про які країни і курорти найчастіше запитують українці у Google”, – йдеться в повідомленні.

Так, серед українських курортів користувачі найчастіше шукали варіанти відпочинку в Бердянську, Карпатах і Одесі. А повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні має такий вигляд:

  1. Бердянськ (Запорізька область);
  2. Карпати;
  3. Одеса;
  4. Кирилівка (Запорізька область);
  5. Затока (Одеська область);
  6. Генічеськ (Херсонщина);
  7. Лазурне (Херсонщина);
  8. Крим;
  9. Залізний Порт (Херсонщина);
  10. Урзуф (Донеччина).

Варто зазначити, що Бердянськ уже був лідером за пошуковими запитами позаторік. А торік на першому місці опинилася курортна Затока на Одещині, Бердянськ же був другим. Вперше за два роки до рейтингу потрапило село Урзуф в Донецькій області.

Серед закордонних напрямків для відпочинку найпопулярнішими в українців залишаються Туреччина, Єгипет та Болгарія. Загалом перша трійка лідерів не змінилася з минулого року.

За ними цьогоріч йдуть Грузія, Кіпр, Греція, Чорногорія, Хорватія, Туніс та Іспанія. Якщо порівняти з минулим роком, то новачками першої десятки стали Чорногорія та Іспанія.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close