Цікаве

Названо найбільші загрози у світі

Дослідники провели опитування загалом у 26 країнах світу

Зміни клімату розглядаються більшістю громадян у 13 країнах світу як “головна міжнародна загроза”. На це вказують результати оприлюдненого  дослідження, проведеного американським науково-дослідним центром Pew Research Center. Дослідники провели опитування загалом у 26 країнах світу, – повідомляє 1NEWS.

Виявилося, що другою за масштабами глобальною загрозою визнано терористичне угрупування “Ісламська держава” (ІД). Водночас респонденти з восьми країн, у тому числі з Росії, Франції, Індонезії та Нігерії, помістили ІД на першу сходинку списку найбільших загроз та небезпек.

У чотирьох країнах учасники опитування визнали проблеми з кібербезпекою найбільшою загрозу для сучасного світу. Дещо по-іншому наявні на сьогодні глобальні загрози оцінили респонденти в Польщі. У цій країні опитані визнали головною небезпекою для світу Росію.

Виявилося, що “жінки в багатьох країнах Європи і Північної Америки більше стурбовані загрозами, породженими ядерною програмою Північної Кореї, глобальними змінами клімату та ІД, ніж чоловіки”. Крім того, зростає усвідомлення тієї небезпеки, яку можуть становити кібератаки, додав дослідник.

Джерело: Німецька хвиля

Tags
загрузка...

Related Articles

Схожі записи

Close
Back to top button
Close