Цікаве

Названо місяці, в які народжується більшість довгожителів

Дата народження тієї чи іншої людини, як стверджують фахівці, може бути нерозривно пов’язана з тривалістю її життя, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

До такого висновку прийшли дослідники з США, які стверджують, що їм вдалося встановити, в якому саме місяці року народжується більшість довгожителів.

Американські дослідники провели ретельний аналіз статистики понад півтори тисячі осіб, яким вдалося прожити більше 100 років. Фахівці відзначили, що за підсумками проведеної роботи вони прийшли до висновку про високу значимість місяця народження, в тому числі і з медичної точки зору.

Опади, середньодобова температура, кількість сонячних днів, стан навколишнього середовища – все це, підкреслюють вони, має великий вплив на розвиток організму немовляти в утробі матері і в перші дні після народження.

Наприклад, взимку вагітна жінка може застудитися, що неодмінно знайде негативний відбиток на організмі малюка і підвищить ступінь ризику розвитку хронічних патологій. Крім того, в зимовий та весняний періоди у жінок, як правило, може спостерігатися дефіцит вітамінів, що також не принесе дитині нічого хорошого.

Дослідники впевнені, що люди, які народилися в осінні місяці, мають найбільш високі шанси прожити довше. Свою позицію вони також аргументують тим, що народжені в осінні місяці діти в подальшому житті виявляються значно менше схильними до різних інфекційних захворювань сезонного характеру. Саме ця обставина, переконані фахівці, позитивно позначиться на тривалості життя таких людей.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button