Цікаве

Названо корисні властивості меду

Мед – унікальний дар природи. Він володіє чудовими смаковими якостями і надзвичайно корисний для здоров’я, пише 1NEWS з посиланням на Жіночий Світ.

Ми багато читали і чули про цінні властивості цього продукту. Але є те, чого ми не знали про мед.

Мед – продукт, відомий всім. І ми знаємо про те, яку величезну користь для здоров’я він має. До складу даного природного продукту входить великий перелік вітамінів та інших необхідних організму речовин. Але є цікаві факти, що стосуються меду, які вам було б цікаво дізнатися. Ось вони.

Ще раз про користь меду

Мед, як харчовий продукт, засвоюється нашим організмом практично на 100%. Вчені з Канади провели цікавий експеримент. Вони давали хлопцям з спортивного коледжу перед забігом на коротку дистанцію по 2 столових ложки меду. В кінці забігу фахівці заміряли результат.

На наступний день знову провели забіг, але вже без вживання студентами меду. Результати першого дня забігу були помітно кращі. Таким чином, мед – універсальний енергетичний продукт. Він добре заповнює енергію в організмі людини.

Навіть ті, хто страждають на цукровий діабет, можуть вживати мед в помірних кількостях (не більше 2 чайних ложок в день в декілька прийомів).

А ось результати ще одного спеціального експерименту. Стоматологи заміряли наявність бактерій в слині однієї людини і добровольця, якому нанесли на ясна, зуби, язик невелику кількість меду і дали потримати 4 хвилини. Потім рот полоскали і знову заміряли кількість бактерій (що є причиною карієсу) в порожнині рота. У другого волонтера кількість бактерій знизилася на 70%. Давно відомо, що мед є потужним природним антибіотиком. І ця його властивість широко застосовується в народній медицині.

Не так давно було відкрито речовину (присутню в меді) інгібін, яка бореться з багатьма бактеріями і допомагає подолати проблеми даного характеру.

Рецепт з медом при проблемах з артеріальним тиском

Взяти в рівних пропорціях мед і сік журавлини. Ретельно перемішати. Приймати 3 рази на день по 1 столовій ложці суміші. Можна додати на 200 гр суміші 5 зубчиків часнику.

Вчені з’ясували, що мед в змозі перемогти такі небезпечні бактерії як стафілокок золотистий і синьогнійну паличку.

Що слід знати. Через надмірне вживання в минулому у багатьох людей розвинулася алергія на мед. Тому даний продукт слід вживати, строго дотримуючись міри.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close