Цікаве

Названо фактори, які провокують безсоння

Кожен третій страждає від безсоння. Прокидаючись посеред ночі людина ніяк не може заснути. Недолік сну часто викликає втому, запальність і втрату уваги. Чим більше ночей, проведених без нормального восьмигодинного сну, тим гірше стає фізичне і психічне здоров’я людини, пише 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Експерти пояснили, що може стати причиною безсоння.

Регулярне вживання занадто великої кількості цукру може стати причиною природного пробудження посеред ночі. Організм так “сигналізує” про те, що рівень цукру в крові знизився.

Також фахівці радять звернути увагу на психічне здоров’я: постійний стрес або депресія можуть вплинути на якість сну. Пропонується складати список справ на завтрашній день перед тим, як лягти в ліжко: це теж має заспокійливу дію.

Рекомендується вести активний спосіб життя: проходити 10 км за день, займатися спортом не менше 150 хвилин на тиждень. Це допоможе організму краще засипати, вважають фахівці. Крім того, слід не користуватися гаджетами хоча б за півгодини до сну – таким чином мозок встигне «розслабитися» і підготуватися до сну.

Крім цього, іноді варто просто замінити матрац або навіть ліжко. Експерти радять міняти матрац кожні сім років. Деякі пари вважають за краще спати в одному ліжку, але розміри ліжка не дозволяють лягти зручно, в цьому випадку рекомендується задуматися про покупку нового предмета меблів більшого розміру. Відзначається, що незважаючи на високі ціни, це рішення може виявитися дійсно вартим.

 

 

 

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button