Цікаве

Названо чинники, які подовжують життя

Збільшити тривалість життя на десять років можуть чотири звички, про це свідчать дослідження американських вчених, 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Зокрема, автори матеріалу рекомендують дотримуватися середземноморської дієти, яка багата фруктами, овочами і цільнозерновими. Таке харчування знижує ризик виникнення онкологічних і серцево-судинних захворювань, метаболічного синдрому, депресії і погіршення стану мозку.

По-друге, необхідно знизити рівень стресу і шукати в житті радісні моменти. Дослідження показали, що у щасливих людей ймовірність ранньої смерті знижується на 3,7 відсотка. Вони можуть жити на 18 відсотків довше, ніж менш щасливі люди. Експерти радять знайти хобі, які приносять радість. Вони можуть включати в себе творчу роботу, волонтерство, проведення часу з тваринами, фізичні вправи і медитацію.

Також слід відмовитися від шкідливих звичок – алкоголю і куріння. Помірне вживання алкоголю знижує ризик передчасної смерті на 17-18 відсотків, а куріння віднімає не менше десяти років життя, відзначають автори матеріалу.

На думку медика, секрет продовження молодості криється в декількох чинниках, пов’язаних з харчовою поведінкою людини. Зокрема, вона порадила вибирати продукти місцевого землеробства, по можливості органічного походження. Також їжа не повинна містити гормонів та антибіотиків.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button