Цікаве

Науковці з США винайшли корисний молочний шоколад

Фахівці з Американського хімічного товариства спробували винайти такий шоколад, який би поєднував в собі приємний смак молочного шоколаду і в той же час містив більш корисні речовини. Результати дослідження наводить видання Ridus.

Вчені зазначили, що молочний шоколад є найпопулярнішим у всьому світі через солодкий присмак і кремову текстуру. Але, при цьому молочний шоколад – шкідливий, оскільки він містить в собі цукор, який становить не менше 55% продукту.

Темний же шоколад має високий рівень фенольних сполук, які дають антиоксидантні властивості, але не всі оцінюють його корисні властивості через гіркий присмак.

Дослідники спробували створити одночасно корисний продукт і такий який має більш приємний присмак.

В ході експерименту з’ясувалося, що для надання молочному шоколаду антиоксидантних властивостей можна додавати в нього шкірку арахісу. За словами експертів, ідея виникла після тестування різних видів сільськогосподарських відходів на біологічну активність. Таким чином, в молочному шоколаді міститимуться ті самі фенольні сполуки, які притаманні чорному шоколаду.

Після того як дослідники змогли зробити корисний молочний шоколад, вони вирішили провести експеримент. Перед людьми ставили дві тарілки – на одній лежав звичайний молочний шоколад, а на другий – творіння вчених. В результаті нікому з добровольців не вдалося точно вгадати, де який шоколад. Відповідно смак у двох видів шоколаду був фактично ідентичний.

При цьому додамо, що шкірка арахісу є сильним алергеном.

За матеріалами Голос.ua

Останні новини

Back to top button