Цікаве

Науковці вважають, що освоєння Всесвіту може привести до появи нового виду людей

Земля назавжди залишиться найбільш підходящою для життя людини планетою у Всесвіті, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Як відомо, будь-яке дослідження завжди розглядається з точки зору отримання певної вигоди хоча б в самій довгостроковій перспективі. Космічні дослідження в цьому плані не є винятком із загального правила.

Так, проведені в цей час активні дослідження Місяця і Марса, рано чи пізно обов’язково зведуться до колонізації цих об’єктів з метою розробки родовищ корисних для землян мінералів.

З метою забезпечення їх знаходження, аналізу і видобутку, людству потрібно створити свої перші поселення в сотнях тисяч, а іноді і в мільйонах кілометрів від Землі.

Для того, щоб вижити в відмінних від земних умовах, людині доведеться як слід попрацювати над своєю генетикою, що призведе до створення нових роботизовано-модифікованих людей.

Уже в недалекому майбутньому деякі люди можуть вирішити покинути Землю, щоб жити в інших світах. Для здійснення такого амбіційного плану, вони можуть використовувати передові технології зміни самих себе для того, щоб пристосуватися до нового середовища проживання.

Вчені вважають, що якщо методи, що застосовуються на Землі будуть обмежені певними нормами розсудливості і етики, то марсіанські колоністи будуть відчувати себе в цьому плані набагато вільніше через наявність у них переконливого стимулу для виживання в суворих умовах Червоної планети.

Дослідники стверджують, що модифіковані люди можуть якось перетворитися в повністю неорганічних розумних істот, яким навіть не буде потрібна атмосфера для дихання і повноцінного життя.

Астрономи припускають, що наступна фаза освоєння людиною космосу може привести до масової міграції, в ході якої більш складні, майже безсмертні істоти колонізують галактику. Подібний замисел може бути реалізований за допомогою самовідтворюючихся машин або інших технологій, які допоможуть людині здійснювати міжзоряні подорожі.

У будь-якому випадку, навіть незважаючи на всі напів-фантастичні передбачення, людство не повинно відступати від ідеї, що воно може уникнути катастрофи на Землі якщо воно вирішить покинути рідну планету. Так, сучасні складності зі зміною клімату можуть здатися справжньою дрібницею в порівнянні з можливим тераформуванням Марса, і, як би там не було, Земля назавжди залишиться найбільш підходящою для життя людини планетою у Всесвіті.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close