Цікаве

Науковці повідомили про магічні здібності людини

Вчені з Єльського університету впевнені, що визначили частину мозку, яка несе відповідальність за наявність у людини магічних здібностей, інформує 1NEWS з посиланням на Діалоги.

B дослідженні брали участь 27 здорових людей, яких просили згадати історію містичного змісту, яка сталася з ними в реальному житті. За допомогою МРТ фахівці відстежували всі зміни, які відбуваються в мозку випробовуваних, коли жіночим голосом їм зачитували їх же історію, завдяки чому люди занурювалися в минуле.

Після того, як був проведений аналіз МРТ-знімків, у всіх випробовуваних активізувалася тім’яна кора. Ця ділянка мозку знаходиться за межею розуміння фахівців.

На одному дослідженні фахівці не зупинилися. Вони планують провести серію експериментів, в яких братиме участь більша кількість випробовуваних.

Нагадаємо, вчені випробували нову вакцину проти агресивної форми раку. Дослідники пояснюють, що вакцина працює, стимулюючи імунну систему, створюючи спеціальні клітини, які називаються пухлино-інфільтруючими лейкоцитами.

 

 

Back to top button