Цікаве

Нацбанк виявив понад 100 нелегальних обмінників

Національний банк України за 9 місяців зробив 770 перевірок пунктів обміну валюти у Києві і у всіх областях України, і виявив 101 нелегальний обмінник. Про це повідомляє 1News з посиланням на прес-службу НБУ.

“Під час проведення перевірок легальних пунктів обміну валют, Нацбанком виявлено 101 пункт обміну, які працювали нелегально: в Києві, в Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Тернопільській, Харківській та Чернівецькій областях”, – повідомляє НБУ.

Інформацію про нелегальні обмінники НБУ передає до правоохоронних органів. Нацбанк відзначає, що найбільш ефективно реагували на такі повідомлення поліція в Києві, Київській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській областях.

Національний банк України почав регулярні перевірки обмінників з вересня 2016 року. У минулому році НБУ здійснив 362 перевірки пунктів обміну валюти в 14 регіонах України.

Станом на 1 жовтня 2017 генеральні ліцензії НБУ, що дозволяють займатися валютно-обмінними операціями, є у 31 небанківської фінансової установи та національного оператора поштового зв’язку “Укрпошта”.

Сьогодні в Україні зареєстровано 3537 відокремлених підрозділів небанківських фінансових установ.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close