Цікаве

Народний депутат від “Слуги народу” заспівав та зняв відеокліп про свій законопроект

Олександр Санченко вирішив записати хіт, щоб люди його слухали і не витрачали час на читання закону

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Санченко записав композицію та відеокліп, в яких розповів про ініційований ним проєкт закону №3718 “Про засади молодіжної політики”.

За словами нардепа, він вирішив записати хіт, щоб люди його слухали і не витрачали час на читання закону, – інформує 1NEWS.

У пісні він озвучив принципи, закладені в документі. Зокрема, мова про розвиток молодіжних центрів на рівні держави та створення українського молодіжного фонду.

Після публікації пісні народний обранець зізнався, що почувається як популярний американський співак.

Законопроєкт №3718 “Про засади молодіжної політики” був зареєстрований у Верховній Раді 23 червня. У ньому на центральному рівні пропонується створити Національну раду з питань молоді як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті міністрів України. На регіональному – молодіжні ради для залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики на місцевому рівні.

Також серед новацій законопроєкту – зниження верхньої межі віку молоді з 35 до 29 років. Як зазначив співавтор документу Василь Мокан, “цим кроком ми наближаємося до стандартів ЄС (від 13 до 30 років) та ООН (від 15 до 24 років)”.

Джерело: Українська правда
Back to top button