Цікаве

Нардепа від «Слуги народу» підловили за перепискою з повією: він виправдовується «запобіжними заходами» (фото)

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Богдан Яременко під час роботи в сесійній залі Парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств. Делікатну переписку сфотографував кореспондент видання «Буквы» 29 жовтня.

Так, в смартфоні нардепа є два чати зі знайомствами: «Мережа знайомств Мам …» і «Loveeto».

Під час голосування Яременко якраз читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: ​​секс, зустріч, побачення. Також дівчина вказала, що її не цікавлять відносини.

Потім Богдан Яременко став листуватися з дівчиною, можливо, іншою:

Яременко: … умови зустрічі з тобою?

Дівчина: Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика та орал. Анальний – табу. Година – 100 доларів. Дві години – 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна.

В свою чергу сам Яременко стверджує, що він свідомо влаштував цю про вокативну переписку, аби «покепкувати над журналістами».

«Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли «журналісти» підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане «листування». Це спрацювало. Мисливець за паленими фактами сфотографував те, чого немає. Не варто вірити усьому, що публікують ніби то ЗМІ. Далі буде», – написав Яременко на своїй сторінці у Facebook.

Більшість коментаторів під його повідомленням не повірили у щирість депутата. В одному з коментарів Яременка навіть запитали, чи виступає він за легалізацію проституції.

Богдан Яременко є головою комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

У депутата є дружина Вікторія і двоє дітей – дочка і син.

Back to top button