Цікаве

Нардеп прийшов на ефір у костюмі коміка (фото)

Народний депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко з’явився в ефірі телеканалу «Прямий» в костюмі коміка Чарлі Чапліна. З’явитися в такому образі йому довелось, оскільки він програв спір відносно того, чи буде висувати свою кандидатуру на вибори Президента Володимир Зеленський.

У відповідь на зауваження ведучого, що Чаплін не був клоуном, Гончаренко відповів, що те, що робив Чаплін, було найвищою формою клоунади.

«Чоловік сказав чоловік зробив», – прокоментував свій зовнішній вигляд Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

«Було багато повідомлень від вас в стилі «коли одягнеш костюм клоуна?». Знаєте, якщо це допоможе Україні, я готовий ходити в костюмі клоуна хоч все життя. Але важливо розуміти, що політика – це не шоу-біз і не сцена. У шоубізі як? У тебе невдалий виступ, ти знизав плечима і, максимум, що робиш – повертаєш глядачам гроші за квиток. У політиці все абсолютно інакше. Політика – це відповідальність за країну і за тих, хто тут живе. Якщо ти робиш помилку, у багатьох випадках вона може стати фатальною для когось», – додав він.

Також він додав, що розуміє, що над ним будуть сміятися, однак він сподівається, що «це змусить хоч трохи подумати і не піддаватися на дурні провокації».

«І не голосувати за людину, яка вміє в своєму житті тільки веселити багатих людей на корпоративах. Просто купуючи квиток на #зеленськийпрезидент пам’ятайте, що повернути його не можна буде і з цього концерту піти теж не можна», – додав Гончаренко.

23 грудня в ефірі політичного ток-шоу депутат пообіцяв одягти костюм клоуна, якщо Зеленський піде в президенти.

Відомо, що в новорічну ніч керівник студії «95 квартал» Володимир Зеленський заявив, що висуватиме свою кандидатуру на вибори Президента України.

Останні новини

One Comment

  1. Те,що Гончаренко клоун було ясно давно. А те ,що він дебіл-ще були сумніви.

Back to top button