Цікаве

Наливайченка висміяли за лист віце-президенту США

Лідер партії «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив, що скасував свою поїздку до США у зв’язку з політичною ситуацією в Україні. Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбук».

Валентин Наливайченко

«Змушений відкласти поїздку і заплановані на наступний тиждень важливі зустрічі у Вашингтоні через погіршення політичної ситуації в Україні. Відчуваю себе зобов’язаним залишитися в Україні, поруч зі своїми співвітчизниками, у тому числі активістами руху «Справедливість» через репресії і утиски громадян з боку влади», — пише Наливайченко.

Він заявив, що цінує «послідовну підтримку, яку Сполучені Штати надавали Україні протягом останніх 26 років», і просить представників США забезпечити Україну летальною зброєю для зупинки агресора.

«Сподіваюся, що вже під час нашої наступної зустрічі зможу повідомити Вам, що наша країна знову на правильному шляху», — написав Наливайченко та прикріпив до повідомлення листи, які він надіслав Віце-президенту США та американському сенатору.

Саме прикріплені листи викликали найбільш жваву дискусію у мережі. Зокрема під повідомленням екс-голови СБУ дописувачі висміяли те, що в листі до віце-президента США Наливайченко закреслив його ім’я. Відомо, що цю посаду займає Майк Пенс і в США тільки один віце-президент, отже спроба Наливайченка «грати у таємничість» викликали тільки сміх.

Дописувач «Фейсбук» з ім’ям Mason Lemberg пише: «Я так давно не ржав. Чувак, «сбушник», а нахрена ти замальовуєш прізвище Віце-Президента? Ти думаєш ми не знаємо? 🙂 Маруська з ТОВ Баклажани теж такі листи може состряпать. Дбл, бля (с)».

Також він додав фото карикатурного листа, який би також міг написати Валентин Наливайченко.

Йому вторить Ігор Абрамов: «СБУшник стареет, «дорогой вице-президент *****», а мы такие делаем вид, что их много, и не понимаем кто это )))))».

Марк Савчук також посміявся над Валентином Наливайченком: «В комментах перепись дебилов, которые не знают что Вице-Президент США это один человек, имя которого секретом не является =) Это Майк Пенс».

Дописувач Paul Kodyshchuk пофантазував, як міг би виглядати інший лист Наливайченка до Пенса: «Dear Mr. Vice President Mike Pence. Please do not delete this letter. It’s not spam, it is real chance to earn some money».

Вадим Музика радить Валентину Наливайченку бути більш відвертим у своїх намірах: «Валентин, пиши прямо, поки Президент буде в ООН, я спробую захопити владу, щоб віддати Москві слід за Кримом, Донбас та створити нові народні республіки».

Марина Фадеева звернула увагу на те, що листи оформлені без дотримання етикету: «Dear Mr. Vice President or Desr Sir. При зверненні до таких поважних персон треба дотримуватися етикету».

Дописувачі Андрій Волощук та Руслан Бащенко у схожій манері поглузували над Наливайченком: «Я теж скасував свою поїздку в Зарічани у зв’язку з поточними подіями!», «А я навіть не збирався їхати в США. Тепер розумію, що теж через репресії влади».

Найбільш дотепно покепкував над колишніх главою СБУ Богдан Карпенко. Він змоделював ймовірний діалог між Валентином Наливайченко, Юлією Тимошенко, Михайлом Саакашвілі та Андрієм Садовим:

Наливайченко: Що? Шановні, як вірно пишеться «DeEr Vice-President. Please do not delete this letter. Its not spam» , чи «DeAr Vice-President. Please do not delete this letter. Its not spam»?

Тимошенко: Валентин Олександрович, ви, взагалі, нас слухаєте? Що робити з ось цим? (показує пальцем на сплячого на підлозі реформатора)

Саакашвілі: хррр баррррыги! хрррр всех посажу!!! хрррр юльку эту посажу тоже!!! барррыга косатая!!! хрррр

Тимошенко: Так, все, я пішла. Власенко, Власенко! Рядом!

Садовий: Почекайте, а нам що робити?

Тимошенко: Андрій Іванович, а ти сам собі тепер поміч, як у назві твоєї партії, ага. Цьом (чути, як зачиняються двері, відлітає літак)

Саакашвілі: (сонно) Кто єто дверьми хлопает??? барыыыги! хррр

Садовий: Валентин Олександрович, його потрібно у готель перенести

Наливайченко: Ой, а ви хто? Я вас не знаю, пробачте, мене чекають на науковій конференції! Ви не бачили мого Маркіянчика? Я вже запізнююсь!

Садовий: Так четверта ранку тільки…

Наливайченко: Це дуже ранішня наукова конференція, щасти вам, дякую за каву, тримайтесь тут, всього доброго, і хорошого настрою! (втікає, гучно зачиняючи двері за собою)

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close