Цікаве

Найяскравіші та найнезвичайніші птахи України

Побачивши цих птахів ви сильно здивуєтеся, адже такі яскраві забарвлення найчастіше асоціюються з тропічними птахами. Але ні, ці пернаті часті мешканці наших широт, розповідає 1News.

Бджолоїдка або щурка

Цей птах дуже швидкий та верткий, з легкістю на льоту ловить комах. Сидячи високо на дереві, на обриві, або навіть на проводах, щюрка виглядає свою здобич (бабок, жуків, мух, бджіл). Помітивши комаху птах негайно пускається в політ.

Зустріти її можна в степових і леостепних частинах країни. Правда, найчастіше зимувати цей птах відлітає в теплі місця.

Щурка – птах стайного типу. Щурки разом організовують свої житла, а також разом летять на південь. Політ безлічі щурок – одне з найбільш незабутніх видовищ.

Рибалочка

Цей птах відмінний рибалка. Нерідко його красою можна помилуватися біля водойм, іноді навіть в межах міста. Сидячі на гілці біля води рибалочка визирає дрібних рибок.

Забарвлення у птаха яскраве: верхня частина тіла синя з зеленим відливом, низ – яскраво-рудий.

Так що, коли будете біля водойми, подивіться навкруги. Може бути поруч з вами полює рибалочка.


Удод

Удод птах з неменш дивним зовнішнім виглядом. Чого тільки вартий його довгий шаблевидний дзьоб. Пташку видно здалеку: забарвлення від охри до яскраво-рудого, що залежить найчастіше від місцевості (як правило, чим південніше, тим яскравіше). Разом з основним забарвленням присутні чорні і білі смужки.

Джерело: Clutch

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close