Цікаве

Найвідоміший у світі цирк збанкрутував через карантин

Cirque du Soleil також звільнив близько 3500 своїх співробітників

Легендарний Cirque du Soleil оголосив про банкрутство після трьох місяців відсутності шоу у зв’язку з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що Cirque du Soleil, який базується в канадському Монреалі, назвав причиною свого банкрутства «величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії COVID-19».

Компанія має намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

Так, 3 місяці тому Cirque du Soleil тимчасово призупинив виробництво своїх шоу, в тому числі шести в Лас-Вегасі.

Також в компанії планували близько 10 концертів по всьому світу.

Цирк оголосив тендер на участь в конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, в тому числі з багатонаціональних приватних інвестиційних компаній з США, Китаю та Канади на 420 мільйонів доларів.

Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою в аукціоні для залучення інших учасників.

Компанія також отримала нове фінансування в розмірі 300 мільйонів доларів для «підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil і прийняття певних зобов’язань перед компанією».

Повідомляється, що цирк має боргів майже на 1 мільярд доларів. Крім того, виробництво шоу залишається призупиненим. Щоб зупинити фінансові втрати, Cirque du Soleil звільнив близько 3500 своїх співробітників.

“Упродовж останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії”, — сказав генеральний директор Cirque du Soleil Entertainment Group Даніель Ламарр.

Нагадаємо: Cirque du Soleil заснований Гі Лаліберте і Жілем Сент-Круа в 1984 році в Канаді.

Цирк відомий відмовою від участі тварин в спектаклях і своїми шоу, в яких циркова майстерність поєднується з хореографією.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close