Цікаве

Найшвидша кішка в світі на межі зникнення: що відомо

Представник керівництва національних парків Салах Амокран з Алжиру вперше за десятиліття представив фотографію північно-західного африканського гепарда. Ці тварини занесені до Червоної книги і перебувають на межі зникнення. Вони відрізняються зовнішньо від інших африканських гепардів – їхнє хутро коротше та світліше, розповідає 1News.

Унікальний знімок зробили натуралісти на вулканічному полі Атакор, піки якого досягають висоти три тисячі метрів. Кадр зроблений через 10 років після того, як цю велику кішку бачили в останній раз.

“Північно-західний африканський гепард – найневловиміша кішка в світі”, – написав офіцер Індійської лісової служби Сусанта Нанда на своїй сторінці в Twitter і поділився фотографіями.

 

Ареал проживання північно-західного африканського гепарда обмежений ізольованими ділянками Сахари і регіону Сахель від Малі на заході до Центрально-Африканської Республіки на сході. Підвид в останній раз бачили в горах Ахаггар в 2008-2010 роках, коли чотири особини потрапили у фотопастки. У 2012 році Міжнародний союз охорони дикої природи оцінював популяцію цих тварин в Алжирі – залишилося 37 особин.

Джерело: офіцер Індійської лісової служби Сусанта Нанда на своїй сторінці в Twitter

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close