Цікаве

Найпоширеніші помилки при схудненні: рекомендації дієтолога

Майже 40% українців набрали зайву вагу під час карантину. Такі дані соціологічного дослідження компанії Active Group. Про схудненні в період самоізоляції сказали тільки 6,5% людей. Майже 30% одужали на 3 кілограми, 16% – на 5 кг, а близько 6% опитаних – набрали до 10 кг. А попереду літо, тому питання схуднення стоїть особливо гостро.

Ведучі програми “Ранок з Україною” Марія Мельник і Григорій Герман дізналися, які найпопулярніші помилки допускають люди, намагаючись позбутися від зайвих кілограмів, передає 1News.

Багатогодинні потуги в спортзалі, радикальні рішення в харчуванні і розчарування. Більшість дієт, покликаних зменшити розмір наших талій, не увінчуються успіхом – резюмує дієтолог-генетик Людмила Гончарова і зазначає найпопулярніші помилки під час схуднення.

Перша в цьому списку – відмова від сніданків. Іноді – спеціально, але частіше – як наслідок необдуманого харчування. Дієтолог наполягає – сніданок – запорука здорової ваги і гарного самопочуття.

“Ми повинні чітко зрозуміти, що дієта у кожного індивідуальна, тому що всі ми різні. Сніданок – запорука роботи імунної системи. Тобто наша імунна система запускається і завдяки сніданку отримує всі корисні елементи для того, щоб почати свій день”, – пояснює експерт.

Друга типова помилка – радикальна відмова від їжі. Коли люди не їдять днями або обмежуються невеликими перекусами раз на день.

“Під час голодування виходять токсини – це правда. Кишечник не розуміє, що відбувається, і думає, що навколо вас немає їжі”, – зазначає дієтолог-генетик.

Експерт пояснює – коли в організм не потрапляє їжа, він шукає альтернативні джерела для енергії, яка необхідна, щоб забезпечити роботу серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату.

“Це відбувається за рахунок ваших еластичних тканин – колагену. Організм його забирає і на ньому працює. При цьому ви старієте”, – поділилася Людмила Гончарова.

Не дає організму користі і відмова від вуглеводів і жирів. Інша крайність – перенасичення організму соками і фруктами. Вони хоча і корисні, але в надмірній кількості так само можуть нашкодити.

“Коли ми позбавляємо себе вуглеводів, ми теж ставимо свої біологічні баланси і недоотримуємо гормональної активності. При цьому слід пам’ятати, що фрукти-овочі, так, вони несуть в собі вітаміни-мінерали. Питання в тому, що вони несуть в собі ще й фруктозу, надлишок якої викликає ті ж запальні процеси”, – зазначила експерт.

Експерти відзначають – у кожного з нас різний організм, і засвоєння продуктів відбувається так само по-різному. Універсальними є лише такі поради: перерва між прийомами їжі має бути не більше 4 годин, воду треба пити регулярно, за власною формулою – 40 мл на кожен кілограм ваги. Наприклад, при вазі 60 кг треба пити 2,4 літра на день.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close