Цікаве

Найпопулярніший у світі порносайт змінив правила завантаження відео

Pornhub зробив це після повідомлень про те, що Visa та Mastercard розпочали власне розслідування звинувачень у розміщенні відео із насильством щодо дітей та зґвалтуваннями

Pornhub, один із найбільш відвідуваних у світі сайтів для дорослих, змінює правила щодо завантаження відео користувачами після звинувачень у розміщенні незаконних відео.

Розслідування The New York Times звинуватило сайт у розміщенні відео із насильством щодо дітей та зґвалтуваннями, – інформує 1NEWS.

Pornhub заявив, що ці твердження – “безвідповідальні і нахабно неправдиві”.

Але тепер у компанії заявили, що користувачі мають пройти перевірку, щоб завантажувати відео на сайт, і видалили можливість скачувати відео з сайту, що не дозволить повторно завантажити видалені відео.

Також зазначають, що перевірку користувачі будуть проходити вже з нового року – наразі ж завантаження заборонено усім, окрім професіоналів галузі.

Цей крок компанія зробила після повідомлень про те, що Visa та Mastercard розпочали власне розслідування звинувачень.

Якби – як закликала стаття New York Times – дві платіжні компанії призупинили свої послуги, це вдарило б по власнику вебсайту, компанії Mindgeek.

Базовий перегляд Pornhub є безкоштовним, але вебсайт також пропонує послугу передплати на якісніші та ексклюзивні відео.

Зараз компанія також опублікувала заяву, в якій обіцяє робити подальші кроки для захисту спільноти.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button