Цікаве

Найнебезпечніші міста світу, у які не слід їхати туристам: список

Подорожі – це завжди пригоди. Проте є такі місця, куди краще не потрапляти. 1News розповідає, які міста світу найнебезпечніші для туристів.

Каракас (Венесуела)

Це місто має найвищий рівень злочинності у світі – 84,5%. Через суцільну бідність, економічні та політичні проблеми на вулицях міста править насилля та кримінал. Проте сюди приїжджають любителі екстремального відпочинку, щоб отримати заряд адреналіну. Зникнення туристів для цього регіону – звична річ.

Каракас має найвищий рівень злочинності у світі.

 

Преторія (ПАР)

Преторія – одна з трьох столиць ЮАР. Окрім неї, країна має ще судовий та законодавчий центри. І це не дивно, адже рівень злочинності високий по усій державі, а в Преторії він становить цілих 82,3%. Найбільш небезпечно у центрі міста. Тут вас можуть підстрелити чи вкрасти й продати у рабство. Злочинці знають, де полюбляють зупинятися нечисленні туристи, тож завжди чекають на них із бажанням поживитися.

У Преторії вас можуть підстрелити чи вкрасти й продати у рабство.

 

Порт-Морсбі (Папуа-Нова Гвінея)

Це місто є столицею нащадків канібальських племен. Місцеві живуть за межею бідності, тож “заробляють” на їжу вбивствами та грабежами. Туристів приваблює Порт-Морбсі саме через його напівзруйновані райони, більшість з яких побудовані на воді. Це дивує подорожувальників, як щось неймовірне та сюрреалістичне. Проте стати жертвою жорстокого населення – це реальний ризик, який треба враховувати перед поїздкою.

Порт-Морсбі – столиця нащадків канібальських племен.

 

Дурбан (ПАР)

Це місто вважають найбільш криміногенним мегаполісом Південної Африки. І не дивно, бо рівень злочинності тут становить 80,6%. І хоча ПАР зараз дозволяє туристам приїжджати на 90 днів без візи, не рекомендуємо обирати для відпустки Дурбан. Хоча тут і справді є на що подивитися, ризик не дійти навіть до свого готелю все ж таки дуже великий.

Дурбан вважають найбільш криміногенним мегаполісом ПАР.

 

Йоханнесбург (ПАР)

Деякі туроператори пропонують почати свою мандрівку Південною Африкою з Йоханнесбурга. І не дивно, тут майже цілий рік гарна погода, є цікаві туристичні атракції та дуже багата природа. На відміну від людей. Населення міста живе дуже бідно, тож рівень злочинності тут сягає 80,5%. Найчастіше в мегаполісі стаються тяжкі злочини, такі як вбивства. Нерідко жертвами бувають туристи.

Джерело: Обозреватель

Back to top button