Цікаве

Найкращі книги, які допоможуть «прокачати» пам‘ять та мислення

Якщо часом вам важко спілкуватися із сім’єю і друзями або ваші ділові переговори не приносили очікуваного результату, ви не самотні. На стосунки з іншими людьми та на нашу впевненість впливає те, наскільки добре ми вміємо спілкуватися.

Ефективна комунікація – це один з найважливіших навичок, якою ви можете розвинути, і він також є одним з ключових факторів успіху. Не завжди нам необхідно володіти великим словниковим запасом, щоб наша мова створювала бажаний ефект. Крім того, не має значення, чи є ви природженим екстравертом або інтровертом.

У новій збірці книг  – бестселери відомих авторів. Вони діляться своїм досвідом ведення переговорів і розвитку мислення, яке сильно впливає на нашу мову, розповідає 1News.

Книги з розвитку мовлення для дорослих

Ларрі Кінг “Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно і де завгодно”

Популярний американський телеведучий, журналіст і автор кількох бестселерів Ларрі Кінг – справжній майстер переговорів. Він знає як зробити так, щоб розмова йшла гладко в будь-якій ситуації. Ларрі Кінг пропонує читачеві десятки порад, які допоможуть опанувати мистецтво спілкування як в повсякденному, так і в професійному житті. Він розкриє секрети, які допоможуть вам розтопити лід в спілкуванні з незнайомцем і навчить, як поводитися, якщо розмова зайшла в глухий кут.

Марк Гоулстон “Я чую вас наскрізь. Ефективна техніка переговорів”

Якщо ви в пошуку книги для розвитку ділового мовлення, пропонуємо актуальну книгу з ведення переговорів. Наше життя тісно взаємопов’язане з комунікаціями з іншими людьми. Від спілкування вдома до переговорів на роботі часто люди стикаються з нерозумінням, конфліктами та відсутністю бажаного результату. І оскільки мета наших фраз і слів полягає в відповідної реакції на них, важливо володіти інструментами та стратегіями переговорів. Автор книги Марк Гоулстон ділиться цінними знаннями, які допоможуть читачеві опанувати дієвими техніками й навичками спілкування в різних життєвих ситуаціях – від ділового спілкування до переговорів з терористами.

Рюта Кавашіма “Тренуй свій мозок. Японська система розвитку інтелекту і пам’яті. Просунута версія”

На ясність і ефективність мови впливає наше мислення, навичка управління увагою і навіть пам’ять. Як мислити ясно в похилому віці та легко знаходити спільну мову з іншими людьми? Збереження і розвиток інтелекту невід’ємно пов’язані з нашим успіхом в соціумі та внутрішньому відчутті щастя. У новій версії бестселера японського автора Рюта Кавашіма ви ознайомитеся з однією з найкращих у світі методик тренування мозку. Вправи, описані в книзі, займуть у вас всього п’ять хвилин в день, але принесуть такі результати, які можуть змінити все ваше подальше життя.

Річард Нісбетт “Прискорювачі мозку. Як навчитися ефективно мислити, використовуючи прийоми з різних наук”

Багато наукових та філософських ідеї настільки сильні, що їх можна застосувати до нашого життя вдома, на роботі та в школі. Однак для більшості з нас ці ідеї залишаються невідомими. Відомий психолог Річард Нісбетт представляє ці ідеї в чітких і доступних деталях, пропонуючи набір інструментів для поліпшення мислення і прийняття більш мудрих рішень. Критичне і ясне мислення допомагає очистити нашу мову від слів, які заважають нам досягти взаєморозуміння з іншими людьми.

Джерело: Сьогодні
Tags

Останні новини

Back to top button
Close