Цікаве

На які знаки Зодіаку найбільш впливатиме ретроградний Марс

Ретроградним Марс буде з 10 вересня по 14 листопада. У цей період більшість людей стає вкрай дратівливими і дуже емоційними, що може спровокувати конфлікти, сварки та інші неприємні ситуації. Вплив ретроградного Марса відчують всі люди, але особливо – представники трьох знаків зодіаку, кажуть астрологи і називають їх, розповідає 1News.

Ретроградний Марс 10 вересня: як вплине на людей

Найбільший вплив ретроградного Марса відчують Овни і Скорпіони. Причини очевидні – ці знаки зодіаку перебувають під управлінням Марса. Овни і Скорпіони стають в цей період не такими агресивними, менш наполегливими і більше терплячими. Вони стають також пасивними і ледачими.

Повернутися до активної фази і знову підкорювати вершини Овни та Скорпіони зможуть лише тоді, коли Марс повернеться в звичний рух.

Третім знаком, який відчує вплив ретроградного Марса, стануть Терези – представники протилежного знака зодіаку Овнам і Скорпіонам.

Терези схильні бути дратівливими та імпульсивними, тому в цей період можуть прийматися неефективні рішення або необдумані дії.

Астрологи кажуть, що люди інших знаків зодіаку, які не перебувають під управлінням Марса, можуть відчувати себе по-різному. Але вплив планети відчують всі.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close