Цікаве

На вершині гори у Шотландії знайшли стародавнє місто

Група археологів на вершині Трон Артура в Шотландії виявила стародавнє городище. Експедиція знаходиться у місті Едінбург, де вчені проводять розкопки на вершині гори, вони досліджують фундаменти стародавніх споруд, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Вчені при вивченні виявлених руїн зробили припущення, що у даній місцевості проживало загадкове кельтське плем’я. Мова йде про існування великого доісторичного городища на плоскій вершині пагорба Трон Артура. Археологи вважають, що у даній місцевості проживало плем’я вотадіни. Знахідка зроблена у північному сегменті гори поблизу озера Святої Маргарити, біля зруйнованої каплиці Святого Антонія, що відноситься до XV століття. Фундаменти виявили при проведенні робіт у королівському парку Холіруд, що знаходиться у межах міської межі міста Единбург. Археологи припустили, що виявлені також фрагменти стін представляли собою оборонну споруду, причому їх звів народ, який проживав на сході Шотландії за часів Залізного віку, близько 3 тис. років тому.

Дослідники вважають, що на цьому місці раніше розташовувалося гучне і велелюдне поселення, яке згодом втратило свій вплив і було покинуте. Древнє плем’я використовувало земельні ділянки на вершині пагорбу для вирощування сільськогосподарської продукції, люди займалися скотарством, у даній місцевості в той період також процвітала торгівля.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button