Цікаве

На Україну знову насуваються зливи: синоптик дала прогноз

У вівторок, 30 червня, з Європи в Україну прийде новий атмосферний фронт. Він знову принесе опади у західні регіони країни, які ще довго відновлюватимуться після масштабного паводку минулого тижня.

Про це повідомила синоптик Наталія Діденко, передає 1News.

Вже цього вечора і вночі циклон викличе нові дощі. Місцями прогнозують сильні зливи і грози. Вдень він піде на північ, центр та на Одещину. Окремі “локальні” опади очікуються на Луганщинi і в Приазов’ї. “Погримлюватиме” і в Криму.

До того ж від розгулу стихії постраждають не всі регіони. У Дніпрі, Харківської області, Миколаївській, Херсонській, більшості районів Донецької та Запорізької області істотних опадів Діденко не обіцяє.

Температура повітря 30 червня протягом дня підніметься в Україні до + 26 + 32 градусів. На Заході, який вдень вже опиниться в тилу холодного атмосферного фронту, буде свіжіше, +23 … + 27 градусів“, – уточнила вона.

У Києві у вівторок в денний час очікується дощ з грозою, окремі райони столиці може сильно залити. Не виключено, що випаде град.

 

Між іншим, стукати може в голову і судини – адже йде атмосферний фронт, стрибки атмосферного тиску будуть“, – попереджає Діденко.

Джерело: синоптик Наталія Діденко у Facebook

Back to top button