Цікаве

На стародавньому глобусі виявили невідомий людству континент

Даний артефакт, на думку низки експертів, створили приблизно 12 тисяч років тому

Земля не має форму ідеальної кулі, що вже в ті роки знав творець даного артефакту.

Вчені активізували дослідження одного з валунів, знайдених в 1984 році в гірському масиві Ла Мана на території Еквадору, – повідомляє 1NEWS.

Як виявилося, мова йде про давній кам’яний глобус, складеному невідомим географом в далекій давнині. Багато особливості даної карти збігаються з реальним розташуванням материків, проте в ньому є одна дуже цікава особливість. На даному глобусі дослідники знайшли невідомий континент, якого на сучасній мапі світу немає.

Даний артефакт, на думку низки експертів, створили приблизно 12 тисяч років тому. Примітно, що вже тоді хтось знав, що Земля не тільки кругла (в Європі до такого висновку прийшли лише в Середньовіччя), а й те, що вона має не правильну кулясту форму, а являє собою еліпс.

Дослідники впевнені, що мова насправді про давній глобус, оскільки на ньому занадто багато збігів з картою світу. У зв’язку з цим виникає маса питань про походження даного артефакту, його автора і тих особливостях, які на ньому зображені, але приховує від нас природа в сьогоднішній день.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close