Цікаве

На Сонці продовжують рости величезні плями

Розгледіти “відмітини” на Сонці вже можна за допомогою звичайного аматорського телескопа, пише 1NEWS з посиланням на Главред.

 

Розміри великих плям на Сонці вже порівнянні за розміром із Землею – і продовжують рости.

Появу семи нових плям на світилі астрофізики зафіксували ще 25 жовтня. І після декількох днів спостережень вчені констатували, що ці плями на Сонці ростуть досить швидкими темпами: скачки зростання фіксуються кожні кілька годин.

Первинне ядро за розмірами вже можна порівняти з Землею. Тому розгледіти “відмітини” на Сонці вже можна за допомогою звичайного аматорського телескопа.

Вчені пояснили появу плям початком 25-го циклу активності Сонця. І запевнили, що на зміну спалахів на Сонці прийде період загасання зірки.

Спалах на сонці сьогодні – наслідки

Спалахи на Сонці провокують магнітні бурі. Наприклад, магнітна буря сьогодні, 27 жовтня, і завтра буде досить слабкою – але календар магнітних бур на листопад 2020 прогнозує, що з 1-го по 10-е числа метеочутливих людей чекає вже серйозна атака на судини.

Магнітна буря 1-10 листопада 2020 року буде досить сильною. Найчастіше люди будуть скаржитися на втрату працездатності, підвищену збудливість і загальну слабкість. У першу чергу в зону ризику потраплять вагітні жінки і діти.

Прогноз NASA навпаки показує сильні геомагнітні коливання атмосфери Землі до кінця жовтня – а з листопада затишшя.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button