УкраїнаЦікаве

На розвиток дитячого і юнацького футболу Київщини виділено 2,4 млн грн

Сьогодні, 21 червня, відбулася ІХ Конференція Київської обласної федерації футболу, де голова Київської ОДА Олександр Горган повідомив про фінансову підтримку дитячого і юнацького футболу Київщини

39881e81006c60fecae83dc2508742b8

Про це повідомляє 1News з посиланням на прес-службу Київської ОДА.

21 червня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган взяв участь в роботі ІХ Конференції Київської обласної федерації футболу, яка відбулася у м. Києві в приміщенні Будинку футболу.

Під час Конференції Виконкомом КОФФ розглядалися питання щодо змін в складі Виконкому, приведення діяльності КОФФ у відповідність до Закону України “Про громадські об’єднання” та інші.

Учасники з’їзду повідомили, що на засіданні з невідомих причин не було чинного голови Київської обласної федерації футболу Максима Мельничука.

“Сьогодні футбол – це не просто вид спорту, це ефективний спосіб роботи з дітьми й молоддю взагалі”, – звертаючись до учасників Конференції наголосив голова Київської ОДА Олександр Горган.

За словами очільника Київщини, у цьому році “вперше за всю історію Київської області прийнято спеціалізовану програму на підтримку дитячого та юнацького футболу”.

“Кошти на цю програму вже виділені – 2,4 млн грн. Це буде програма на 4 роки, і сума фінансування буде зростати”, – повідомив Олександр Горган.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close