Цікаве

На місці народження Христа археологи виявили новий артефакт

У базиліці Різдва Христового під час проведення ремонтних робіт було виявлено цінний артефакт. Він здатний змінити уявлення про ранньому християнстві, інформує 1NEWS з посиланням на navkolonas.com.

Вчені виявили купіль для хрещення, вік якої становить 1500 років. Артефакт був знайдений в південному крилі будівлі. Купіль була захована усередині більш великої судини. У нього під час богослужінь наливали святу воду. Вчені датували знахідку 501-600 роком нашої ери.

Зовні знахідка представляє собою круглу чашу, вирізану з каменя. На зовнішній стороні зображені орнаменти. Другий більш велика судина також виконаний з каменя. Для створення купелі і судини використовувалася та ж порода каменю, що і для будівництва храму. Більший посудину має форму восьмигранного циліндра.

Варто відзначити, що базиліка Різдва Христового – це невеликий храм, зведений над місцем, де народився Ісус Христос. Базиліка була зведена на початку четвертого століття і по праву є найдавнішим християнським храмом. Реконструкція будівлі почалася п’ять років тому. Закінчення робіт заплановано на 2020 рік.

 

 

 

Back to top button