Цікаве

Музей на Поштовій площі все ж побудують

Київрада подбала про історію міста

Київрада ухвалила рішення, яким зобов’язала інвестора на Поштовій площі внести зміни до інвестдоговору та передбачити у проекті будівництва приміщення для музею, розповідає 1News.

«Ми всі розуміємо історично-культурну значимість ареалу Поштової площі, а також виявлених знахідок. Це – наша з вами історія. Уже визначено подальші покрокові дії, серед яких: проведення наради із залученням представників ініціативної групи від громадськості щодо узгодження нового технічного рішення та дорожньої карти з реалізації проекту, надання Міністерством культури дозволу археологам на виконання археологічних досліджень, проведення археологами моніторингу», – сказав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Окрім того, він повідомив, що, згідно із дорученням міського голови, Департамент охорони культурної спадщини готує звернення до Міністерства культури щодо можливості використання потужностей заповідника «Хортиця» для консервації дерев’яних археологічних знахідок до моменту створення Київського центру консервації предметів археології.

«Інвестор, у свою чергу, має у найкоротші терміни представити альтернативний проект укріплення Поштової. Після того, як проект буде погоджено археологами та всіма сторонами, Департамент охорони культурної спадщини зможе зняти припис на виконання будівельних робіт і інвестор укріпить Поштову, що надасть археологам можливість завершити розкопки», – додав Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА також зауважив, що невиконання інвестором положень оновленого інвестиційного договору є підставою для розірвання цього договору в односторонньому порядку. Окрім того, у разі відмови інвестора внести зміни у договір, міська влада може звернутись до суду з позовом про розірвання договору.

Джерело: прес-служба КМДА

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close