Цікаве

Музей майбутнього в Дубаї: як виглядає та що цікавого

У Дубаї закінчили будівництво Музею майбутнього. У ньому будуть представлені інновації та прототипи для вирішення соціальних і економічних світових проблем, а також для позитивних кліматичних змін.

Про це повідомляє 1News.

Висота музею – 78 метрів, він має десять рівнів. На території поруч із будівлею розміщені світловідбивні басейни, зелені насадження, велосипедна доріжка і зона відпочинку. Музей буде з’єднаний зі станцією метро, ​​а також із мостом між Еміратськими вежами.

Будівля має корпус із неіржавної сталі, прикрашений арабської каліграфією. “Музей поєднує в собі нашу арабську самобутність з нашими глобальними амбіціями. Це глобальна інженерна ікона, яка говорить арабською мовою”, – заявив правитель Дубая шейх Мохаммед, який був присутній на відкритті.

“Наша кінцева мета – не створювати інженерні чудеса, а розвивати людські чудеса. Головне – це люди, які зможуть використовувати музей для побудови кращого майбутнього”, – додав шейх.

До речі, музей отримав міжнародну популярність ще до відкриття завдяки своєму унікальному дизайну.

У Музей майбутнього буде надходити поновна енергія від сонячної електростанції, яка була спроєктована і побудована в Дубаї. Це дасть змогу установі першій на Близькому Сході отримати платиновий сертифікат за лідерство в галузі енергетичного й екологічного проєктування LEED, що є найвищою нагородою для екологічних будівель у світі.

 

Музей майбутнього, Дубай

Музей майбутнього, Дубай
Фото: National Geographic

У музеї проводитимуть освітні лекції та майстер-класи із застосуванням ультрасучасних технологій для всіх, хто цікавиться наукою.

Джерело: Gulfnews

Back to top button