Цікаве

Музей мадам Тюссо вилучив воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі з експозиції

8 січня Меган Маркл і принц Гаррі потрясли весь світ новиною про те, що мають намір скласти королівські обов’язки. Таке рішення шокувало не тільки публіку, але й членів королівської сім’ї Великої Британії. За інформацією ЗМІ, Єлизавета II засмучена, а принци Чарльз і Вільям прийшли в лють. Тепер же стало відомо, що знаменитий Музей мадам Тюссо вилучив воскові фігури Меган Маркл і принца Гаррі з експозиції, розповідає 1News.

На наступний день після заяви Меган Маркл і принца Гаррі на офіційній сторінці у Twitter лондонського Музею мадам Тюссо з’явилося коротке повідомлення: “Ми повинні поважати їхні побажання” (рішення “відокремитися” від королівської сім’ї, – ред.).

Відображаючи таким чином рішення герцогів Сассекських, воскові фігури принца Гаррі і Меган Маркл були вилучені з виставки королівської сім’ї в Музеї мадам Тюссо. Тепер поруч із королевою Єлизаветою ІІ, принцом Філіпом, герцогом і герцогинею Кембриджськими є пусте місце.

Як повідомляється, воскові фігури залишаться в Музеї, але поки не зрозуміло, де вони будуть представлені. Все залежить від подальших дій Меган і Гаррі.

Стів Девіс, генеральний директор лондонського Музею мадам Тюссо, зазначив: “Разом із усім світом ми реагуємо на вражаючі новини про те, що герцог і герцогиня Сассекські мають намір скласти обов’язки членів королівської сім’ї. З сьогоднішнього дня фігури Меган і Гаррі більше не будуть представлені в нашій експозиції королівської сім’ї. Будучи одними з наших найбільш популярних і улюблених фігур, вони, звичайно, залишаться важливою частиною Музею мадам Тюссо в Лондоні. Поки ми спостерігаємо, що буде далі”.

Зазначимо, як повідомляють британські таблоїди, заява герцогів Сассекських була опублікована без узгодження з іншими членами королівської сім’ї Великої Британії і стала несподіванкою для всього світу. Так чи інакше, найближчим часом принц Гаррі, Меган Маркл і їхній син Арчі Гаррісон будуть жити на дві країни – у Великій Британії і Північній Америці, а також самостійно себе забезпечувати.

Джерело:  The Sun

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close