Цікаве

Мосійчук проти “Фонтана” Гусовського

Нардеп-радикал Ігор Мосійчук в черговий раз вимагає у столичної влади розібратися з діяльністю свого “улюбленого” ресторану “Фонтан”, яким володіє депутат Київради з фракції “Самопоміч” Сергій Гусовський. На цей раз Мосійчук підозрює, що у “Фонтану” немає туалетів, а земельною ділянкою, на якій він розташований, користуються не зовсім прозоро. Передає 1News з посиланням на звернення народного депутата Ігоря Мосійчука (фракція “РПЛ Олега Ляшка”) до київського мера Віталія Кличка.

Нардеп пише, що до нього неодноразово зверталися кияни та активісти громадських організацій з приводу діяльності ресторану “Фонтан”, який розташований біля терменівського фонтану (станція метро “Золоті ворота”).

За словами Мосійчука, територію, на якій зараз розташований ресторан “Фонтан” площею 0,0316 га, 27 березня 2003 року рішенням №332 / 492 Київрада передала ТОВ “Пароди” на десять років для експлуатації та обслуговування літнього майданчика. Також, Мосійчук додає, що згідно відкритої інформації, яка є в інтернеті, ТОВ “Пароди” було засновано 1 липня 2010 року, а за адресою його реєстрації (Київ, вул. Лисенка 1) зареєстровано ще сім компаній.

На думку нардепа, цей факт дає підстави вважати ТОВ “Пароди” штучним, підставним і проміжним підприємством, діяльність якого спрямована на створення штучних перешкод фіскальним і податковим службам, що в підсумку завдає збитків бюджету міста.

Мосійчук попросив Кличко з’ясувати, платяться до бюджету Києва кошти за користування даною земельною ділянкою, яку суму за оренду платять орендарі, чи є туалет для відвідувачів, яким чином подається електроенергія закладу, чи встановлений там лічильник електроенергії і як давно перевіряла “Фонтан” санстанція .

Також нардеп попросив з’ясувати, на яких умовах ТОВ “Пароди”, як орендарь земельної ділянки, надає його ресторану “Фонтан”.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, засновниками ТОВ “Пароди” є Михайло Глущенко (20%), Сергій Гусовський (46,7%), Анатолій Луценко (20%) і Анна Рябініна (13,3%). Зареєстровано підприємство 29 грудня 1994 року.

Нагадаємо, в серпні Мосійчук вже цікавився діяльністю “Фонтану”. Тоді депутат вимагав прибрати намети ресторану, з метою захистити право киян на відпочинок і вільний доступ до терменівського фонтану. Він хотів з’ясувати, яка саме комунальна служба дала дозвіл на установку наметів власникам кафе “Фонтан” на місці, призначеному для відпочинку, а також скільки коштів до бюджету міста надходить від цього кафе.

 

 

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close