Цікаве

Молодик у травні 2020: як впливає на наш організм

Сьогодні, 22 травня 2020 року, Місяць перебуватиме у фазі “Новий Місяць”. Це 30 місячний день, коли небесне світило знаходиться в знаку зодіаку Телець. Це буде короткочасний за тривалістю період, який при цьому буде мати великий вплив на все живе, розповідає 1News.

Молодик – це день, коли старий Місяць вже відбув, а новий ще не з’явився. Небесне світило розташовується по відносно Землі так, що людям не видно освітлювану Сонцем поверхню Місяця. При цьому побачити молодий Місяць можна буде тільки через якийсь час після його народження.

Що потрібно робити в цей день

На молодика добре взятися за планування нових справ, але не займатися ними. Також корисно проводити різні ритуали на гроші, удачу. Крім того, на молодика добре позбавлятися від поганих звичок.

Як молодик впливає на людину

Негативний вплив молодика на собі може відчути будь-яка людина. У цей період збільшується дратівливість, загострюються проблеми з серцем, виникають напади агресії або навпаки, апатія до всього того, що відбувається. На молодика також знижується імунітет.

Вважається, що молодик важче переносять чоловіки, які можуть навіть піддатися депресивному стану.

У цей період краще уникати роботи, яка вимагає великих фізичних навантажень, бо можна отримати травми.

Період народження нового Місяця також характерний сварками, розбірками, конфліктами і агресивними нападками. Тому необхідно контролювати свої емоції і слова, а також уникати з’ясування стосунків.

Психіка людини дуже гостро реагує на молодика. Крім апатії, депресивного стану і запальності, люди можуть відчувати тугу, а їх самооцінка буде занижена.

Тому, необхідно просто постаратися прийняти і усвідомити те, що з вами відбувається, а також зрозуміти, що це явище тимчасове і після спаду, обов’язково піде підйом.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button