Цікаве

Молодик 26 грудня: що не можна робити у цей день

26 грудня о 7 годині 13 хвилин ранку в сузір’ї Козорога відбувався молодик. На думку астрологів, це доленосний момент для багатьох людей – можна сміливо просувати свої ідеї та втілювати мрії, а з іншого боку – вас підстерігатимуть небезпеки кільцевого затемнення, пов’язані з ризиком фрустрації, ілюзій, що відриватимуть від реальності, і брак сил.

Супроводжуватиме народження Молодика сонячне затемнення, що є вагомим приводом замислитися про свою безпеку та енергетичний захист. Козоріг – знак землі, а оскільки Місяць жодним чином не пов’язаний з земною стихією, день буде досить дисгармонійним, але не без світлих сторін, передає 1News.

Молодик 26 грудня: як провести день

  • Знаки землі (Телець, Діва, Козоріг). Для земних знаків настає час аналізу. Астрологи радять ретельно продумати свої дії, спираючись на реальні цілі.
  • Знаки вогню (Овен, Лев, Стрілець). Вам важливо не вступати в протистояння зі стихією землі. Астрологи рекомендують відкласти важливі рішення на сприятливіший період і не піддаватися спокусам.
  • Знаки води (Рак, Скорпіон, Риби). Удача 26 грудня не залишить без уваги представників цих знаків. Молодик – чудова нагода повірити в казку, згадати бажання і допомогти близьким стати щасливішими.
  • Знаки повітря (Близята, Терези, Водолій). На перший план у сприйнятті та поведінці в представників повітряних знаків вийде чуттєва сторона. У день Молодика вони будуть дуже емоційними.

Астрологи радять 26 грудня обнулити негативну енергетику – облишити злість, образи і розчарування.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button